Blog

Wynajem

Mamy do zaoferowania Państwu 4 typy mieszkań pod wynajem (98 m2 / 74 m2) + 20 m2 klatka schodowa. Nowe mieszkania znajdują się w zakończonej w czerwcu 2020r inwestycji „Osiedle Jagielnia” w Skawinie przy ul. Jagielnia 8-10. Każde z dwu-kondygnacyjnych mieszkań wykończone jest w wysokim standardzie oraz posiada cztery balkony. Bliskość przystanków autobusowych/ szybkiej kolei aglomeracyjnej […]

Czytaj więcej

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

Masz już swoje wymarzone mieszkanie? Trzeba przyznać, że to naprawdę duża inwestycja, która jest godna podziwu. Niewiele osób jest w stanie poradzić sobie z formalnościami lub odłożyć tak dużą sumę pieniędzy. Jeśli wybór padł na rynek deweloperski, to jest to dopiero początek Twojej przygody. Pozostaje jeszcze kwestia związana z wykończeniem i wyremontowaniem lokalu.

Czytaj więcej

Szybka Kolej Aglomeracyjna w Skawinie

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Na pewno zależy Ci na tym, by wszystkie najważniejsze instytucje mieć pod ręką. Warto jednak zwrócić także uwagę na to, jak szybko możesz dostać się do najbliższego dużego miasta – w tym wypadku Krakowa.

Czytaj więcej

Nowe mieszkanie – które piętro wybrać?

Niezależnie, czy kupujesz mieszkanie pod inwestycję, czy szukasz miejsca dla swojej rodziny – w obydwu przypadkach musisz zadbać o to, by było to miejsce bezpieczne, komfortowe i satysfakcjonujące dla wszystkich lokatorów.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy odbiorze gotowego mieszkania?

Odbiór gotowego mieszkania to zazwyczaj ogromne wydarzenie dla właścicieli – zwłaszcza jeśli jest to ich pierwsza nieruchomość lub nowy dom. W takich momentach zapominamy o najważniejszych sprawach. Warto więc wcześniej przygotować sobie listę, na której będą zapisane wszystkie najważniejsze aspekty.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru mieszkania?

Zdecydowałeś się na zakup mieszkania. Wiesz, że ma być to mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim. Zatem Twoje podstawowe preferencje są już zdefiniowane. Obecnie realizowanych jest jednak wiele inwestycji, każda zapewne atrakcyjna, jednak nie każda spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jak wybrać mieszkanie, aby mieszkało Ci się w nim dobrze? Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj więcej

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Skawinie?

Gdzie i za ile kupić mieszkanie? Jaki metraż wybrać? Zainwestować w stan deweloperski, czy postawić na rynek wtórny? Ile muszę zapłacić za lokal mieszkalny w okolicy dużego miasta? Są to najczęściej pojawiające się pytania osób, które planują nabyć nieruchomość.

Czytaj więcej

Mieszkanie w mieście czy poza? Wady i zalety

Ucieczka z dużego miasta to dla wielu jedyna opcja, jaką rozważają podczas zakupu nowego mieszkania. Hałas, szybkie tempo życia, zanieczyszczone powietrze, nieustanny wyścig… Właśnie od tego chcemy odpocząć, kiedy po kilku godzinach pracy mamy wreszcie chwilę dla siebie. To jedna z zalet mieszkania poza miastem, poznaj więcej z nich.

Czytaj więcej

Zalety mieszkania w Skawinie

Zaledwie 3 kilometry od granicy Krakowa, nad rzeką Skawinka, daleko od zgiełku i hałasu dużego miasta położona jest niewielka miejscowość Skawina. Miasto to posiada wiele zalet, które warto poznać.

Czytaj więcej

Własny kąt?

Napisz i rozgość się w nim

Kontakt

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle TF Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Administratora) w celach marketingowych w tym zwłaszcza przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. reklam, ofert), wykorzystywania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego, wysyłania wiadomości e-mail o treści reklamowej i handlowej. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych jest moja zgoda. Więcej informacji w polityce prywatności i cookies

    Czytaj więcej