Gdzie kupić nowe mieszkanie blisko Krakowa?

Kupno nowego mieszkania to inwestycja na lata. Warto wybrać lokalizację, która z jednej strony podaruje ciszę i spokój, a z drugiej dostęp do usług oferowanych tylko w największych miastach.

Inwestycja w nieruchomości to obecnie jedna z popularniejszych form lokowania środków finansowych. Inwestorzy szukają coraz to nowszych i ciekawszych lokalizacji, które w przyszłości zaowocują nie tylko komfortem mieszkania, ale również wzrostem wartości. Chcąc osiedlić się na dłużej w konkretnym miejscu lub wynająć mieszkanie potencjalnym lokatorom, warto sięgać po oferty dostępne w centrum dużych miast lub na uboczach zapewniających ciszę i spokój. Zastanawiasz się gdzie gdzie kupić mieszkania pod Krakowem?

Jednym z doskonałych wariantów są mieszkania w Skawinie. Osiedle Jagielnia to bez dwóch zdań propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Warto poznać szczegóły oferty i otoczenie, by upewnić się, że jest to doskonały wybór – chociaż w tym wypadku, to raczej kwestia potwierdzenia.

Mieszkania w Skawinie – lokalizacja, komunikacja i odległość od centrum

Skawina to miejscowość położona zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Doskonałe połączenie kolejowe i autobusowe zapewnia dostęp do miasta w ciągu kilkunastu minut. Nie trzeba więc martwić się o to, że brak auta spowoduje problem z dojazdem.

Okolica Osiedla Jagielnia charakteryzuje się ciszą i spokojem. Jest to doskonałe miejsce do wychowywania dzieci, które z dala od dużego miasta i tłumów turystów będą o wiele bezpieczniejsze. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się placówki edukacyjne, szpitale, przychodnie, przystanki komunikacyjne, stacje benzynowe, sklepy spożywcze i obiekty gastronomiczne. Można więc powiedzieć, że potencjalni lokatorzy lub właściciele inwestujący w mieszkania usytuowane w Skawinie otrzymają wszystko, czego można oczekiwać od nieruchomości.

Mieszkańcy dużych miast coraz chętniej uciekają na przedmieścia, które oferują bezpieczeństwo i brak wszechobecnego pośpiechu. W tym celu sprawdzają dobre lokalizacje pod Krakowem, które mogłyby im zapewnić wymarzone warunki do życiaWarto więc poważnie rozważyć Skawinę, która jest perfekcyjnym wyborem do osiedlenia się na stałe i realizację prywatnych marzeń oraz planów.

Kawalerka, średni, czy duży metraż – najlepsza opcja pod inwestycję

Skoro wiadomo już gdzie nabyć mieszkanie, teraz pojawia się pytanie – jaki metraż najlepiej wybrać. Wszystko zależy, czy planujecie zakup lokalu mieszkalnego dla siebie, by osiedlić się w danym miejscu, czy zależy Wam na inwestycji, która zacznie zwracać się i zarabiać w najbliższym czasie.

Kawalerki i niewielkie metraże, np. 2-pokojowe mieszkania o powierzchni 40-50 m2, są idealnym wyborem pod wynajem. Ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ na Osiedlu Jagielnia kosztują one w granicach 200-280 tys. zł. Dzięki temu oferując nowy i prestiżowy lokal potencjalnym najemcom, można zapewnić im wyjątkowo atrakcyjne warunki w niskich kosztach najmu.

Do dyspozycji są również dużo większe propozycje, które świetnie sprawdzą się dla najbardziej wymagającej grupy odbiorców. Jeśli planujecie założenie dużej rodziny lub nie chcecie ograniczać się niewielką przestrzenią, na Osiedlu Jagielnia dostępne są również mieszkania przekraczające granicę 100 m2.

Nowe mieszkanie blisko Krakowa – ceny mieszkań w Skawinie

Porównując rynek wtórny do Osiedla Jagielnia (gdzie potencjalni interesanci dostają stan deweloperski), można zauważyć niewielką różnicę cen. Są one do siebie bardzo podobne, więc finalny wybór powinien być oczywisty. Warto zaznaczyć jednak, że klient inwestując w nieruchomość usytuowaną na os. Jagielnia, otrzymuje lokal w nowo wybudowanym budynku. Nowoczesny i świeży design z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zadowolenie, zapewniając dodatkowo wieloletnią niezawodność. Wciąż zastanawiasz się gdzie kupić mieszkania pod Krakowem?

Biorąc pod uwagę, że Skawina znajduje się w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa i w praktyce mogłaby być jego osiedlem, koszty zakupu są nieporównywalne. Różnica w cenie to nawet kilkadziesiąt procent!

Własny kąt?

Napisz i rozgość się w nim

Kontakt

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle TF Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Administratora) w celach marketingowych w tym zwłaszcza przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. reklam, ofert), wykorzystywania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego, wysyłania wiadomości e-mail o treści reklamowej i handlowej. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych jest moja zgoda. Więcej informacji w polityce prywatności i cookies

    Czytaj więcej