nowe mieszkanie b45 osiedle jagielnia skawina
os. Jagielnia
Rynek pierwotny - wnętrze mieszkania os.Jagielnia
Nowy garaż Skawina B70
nowe mieszkanie b45 osiedle jagielnia skawina
os. Jagielnia
Rynek pierwotny - wnętrze mieszkania os.Jagielnia
Nowy garaż Skawina B70

B13

Cena: 264600 zł

Budynek: B

Kondygnacja: I

Metraż: 49m2

Dodatkowa powierzchnia: 3.6m2

Zapytaj
o szczegóły zakupu

Skontaktuj się

Własne mieszkanie na raty?

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty!

Zobacz jakie to łatwe, skorzystaj z naszego kalkulatora. Umów się na rozmowę z naszym agentem.


Wysokość raty

0.00

* Symulacja kredytu nie jest ani wiążącą ofertą handlową, ani podstawą do przyznania pożyczki, a wyliczona cena kredytu może różnić się od finalnej oferty. Aby zlecić wykonanie spersonalizowanej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem, co można zrobić poprzez kliknięcie przycisku “Zapytaj konsultanta”.

Zapytaj konsultanta

Wykończenie pod klucz?

Zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Doskonale wiemy, że samodzielne urządzanie całego mieszkania to bardzo czasochłonny i męczący proces, na który nie każdy ma ochotę. Dlatego oferujemy naszą pomoc przy projektowaniu oraz wykończeniu mieszkania. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a w odpowiednim czasie odbierzesz swój klucz.

Własny kąt?

Napisz i rozgość się w nim

Kontakt

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Osiedle TF Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Administratora) w celach marketingowych w tym zwłaszcza przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. reklam, ofert), wykorzystywania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego, wysyłania wiadomości e-mail o treści reklamowej i handlowej. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Podstawą przetwarzania moich danych osobowych jest moja zgoda. Więcej informacji w polityce prywatności i cookies

    Czytaj więcej